close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
اخبار کارشناسی

گروه کامپیوتر موسسه آموزش عالی کوشیار

اخبار کارشناسی
امروز سه شنبه 20 آذر 1397
تبليغات تبليغات

کسب مقام سوم مسابقه اولین استارت اپ ویکند خوراک رشت

کسب مقام سوم مسابقه  اولین استارت اپ ویکند خوراک رشت توسط دانشجویان رشته کارشناسی کامپیوتر موسسه آموزش عالی کوشیار را تبریک عرض می نماییم.

در این مسابقه که برای اولین بار در گیلان با موضوع خوراک و مطرح شدن ایده های نو در این زمینه برگزار گردید، دانشجویان آرین حسن زاده و آرش رجبی از موسسه آموزش عالی کوشیار در آن شرکت نمودند و تیم آقای آرین حسن زاده با نام تیمی دیب دمیب دمینی متشکل از آرین حسن زاده,ساحل رجبی ,آریانا احمدی و حسام عربی توانست به مقام سوم این مسابقه نایل آید و توسط شهردار محترم رشت جایزه نفیسی به آنها اهداء گردید.

 

 

 

 

تصویر : http://rozup.ir/view/2197964/photo_2017-05-26_23-17-55.jpg

 

تصویر : http://rozup.ir/view/2197965/photo_2017-05-26_23-17-33.jpg

تصویر : http://rozup.ir/view/2197966/photo_2017-05-26_23-18-00.jpg

تصویر : http://rozup.ir/view/2197967/photo_2017-05-26_23-18-06.jpg

تصویر : http://rozup.ir/view/2197968/photo_2017-05-26_23-18-12.jpg

 

 

دسته بندي: اخبار,اخبار کارشناسی,اخبار کاردانی,

برچسب سی دی های پروژه دانشجویان

دانشجویان عزیز جهت یکسان سازی برچسب های سی دی پروژه های شما بر اساس رشته سه نوع لیبل طراح شده شما در قسمت عنوان پروژه: عنوان پروژه خود را تایپ کرده و در قسمت استاد راهنما: بعداز کلمه مهندس نام و نام خانوادگی استاد مربوطه خود را نوشته و تدکر داده می شود از آوردن کلمات آقا، خانم، جناب و سرکار قبل از نام استاد راهنما خود داری نمایید. بعد در قسمت دانشجو نام و نام خانوادگی خود را درج کنید و در قسمت سال ، سال تهیه پروژه را ذکر نمایید.

برچسب سی دی رشته کاردانی کامپیوتر نرم افزار

 

بر چسب سی دی رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزار

 

برچسب سی دی رشته کارشناسی پیوسته کامپیوتر نرم افزار

دسته بندي: پروژه,عنوانهای پروزه اساتید,قوانین تایپ پروژه تحقیقاتی,اخبار کارشناسی,اخبار کاردانی,

کسب مقام دومی مسابقات چالش، پویش و درآمد پدافند غیر عامل توسط دانشجوی کوشیار

  ‎کسب رتبه دوم چالش،پويش، درآمد پدافند غيرعامل با حضور دانشجوی دانشگاه کوشیار آرین حسن زاده در تيم سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان .

 

به گزارش روابط عمومي سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان،تيم اين سازمان با حضور مهندس ميلاد شونددشت، مهندس ريحانه هنردوست و مهندس آرين حسن زاده مقام دوم رويداد ملي کارآفريني چالش،پويش، درآمد را با محوريت پدافند غير عامل کسب کرد.

پروژه ات کلودي atcloudy.com در خصوص ارسال و دريافت پست الکترونيکي  بدون نياز به آدرس گيرنده و فرستنده و بصورت امن بروي بستر شبکه ابري ارائه شده است که بين بيش از 30 ايده مطرح شده؛ بعنوان 10 ايده برتر انتخاب شد. در مرحله نهايي رقابت توانست رتبه دوم چالش پويش درآمد پدافند غيرعامل را کسب نمايد.

 

 

 

 

 

دسته بندي: اخبار,اخبار کارشناسی,اخبار کاردانی,

تبریک سال ۱۳۹۵

 

 

عید نوروز امسال را به تمامی اساتید، کارکنان و دانشجویان عزیز کوشیار تبریک عرض می کنم. از خداوند بزرگ برای تمامی عزیزان آرزوی سلامتی و بهروزی و توفیق روز افزون را خواستارم امیدوارم که امسال هیچ دلی نا امید نباشد

علی زواره

مدیر گروه کامپیوتر کوشیار

دسته بندي: اخبار,اخبار کارشناسی,اخبار کاردانی,

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد