close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
پروژه

گروه کامپیوتر موسسه آموزش عالی کوشیار

پروژه
امروز جمعه 28 دی 1397
تبليغات تبليغات

برچسب سی دی های پروژه دانشجویان

دانشجویان عزیز جهت یکسان سازی برچسب های سی دی پروژه های شما بر اساس رشته سه نوع لیبل طراح شده شما در قسمت عنوان پروژه: عنوان پروژه خود را تایپ کرده و در قسمت استاد راهنما: بعداز کلمه مهندس نام و نام خانوادگی استاد مربوطه خود را نوشته و تدکر داده می شود از آوردن کلمات آقا، خانم، جناب و سرکار قبل از نام استاد راهنما خود داری نمایید. بعد در قسمت دانشجو نام و نام خانوادگی خود را درج کنید و در قسمت سال ، سال تهیه پروژه را ذکر نمایید.

برچسب سی دی رشته کاردانی کامپیوتر نرم افزار

 

بر چسب سی دی رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزار

 

برچسب سی دی رشته کارشناسی پیوسته کامپیوتر نرم افزار

دسته بندي: پروژه,عنوانهای پروزه اساتید,قوانین تایپ پروژه تحقیقاتی,اخبار کارشناسی,اخبار کاردانی,

قوانین تایپ پایان نامه

اندازه حاشیه های بالا و پایین و چپ ۳ سانتی متر و اندازه حاشیه راست ۴ سانتی متر باشد.

فاصله بین خطوط 5/1 سانتی متر باشد.

عنوان های اصلی فصل با فونت تیتر با سایز 18 تا 24 نوشته شود.

عنوان های اصلی متن با فونت B Zar پررنگ (Bold) با سایز ۱۴ یا ۱۶ باشد.

متن اصلی با فونت B Mitra یا B Nazanin با سایز ۱۲ یا ۱۴ باشد.

هنگام نگارش متنی در داخل پایان نامه در انتهای آن متن شماره منبع ایی که در انتهای پایان نامه قرار دارد را بصورت پرانتر باز و بسته و قرار دادن شماره در داخل آن مشخص نمایید. مانند (۱)

ترتیب قرار گرفتن صفحات در پایان نامه:

صفحه اول عنوان

صفحه دوم با نام خدا (بسم الله الرحمن الرحیم)

صفحه سوم تقدیم (اختیاری)

صفحه چهارم تشکر (اختیاری)

صفحه پنجم فهرست عنوان ها

متن اصلی شروع شماره گذاری صفحات از صفحه اول متن اصلی می باشد وپنج صفحه اول بدون شماره باشد.

در قسمت منابع با نحوه نوشتن منبع بصورت زیر باشد:

استناد به منابع کتاب:

نام خانوادگی نویسنده، نام نویسنده. سال انتشار. عنوان.محل نشر: ناشر.

مثال: كوشا، كيوان. 1381. ابزارهاي كاوش اينترنت: اصول، مهارتها، و امكانات جست وجو در وب. تهران: كتابدار.

استناد به منابع وب:

اطلاعات نویسنده. سال انتشار. عنوان اثر. سازمان مسئول انتشار در صورت وجود. آدرس الکترونیکی صفحه (دسترسي در تاریخ).

مثال: شیرازی، علیرضا. 1385. فناوری اطلاعات در ایران 84. ایتنا، اخبار فناوری اطلاعات. http://www.itna.ir/archives/84-85-ITAnalyze/004088.php (دسترسی در 1387/11/3).

 

  1. فایل زیر توسط مهندس زاهدی تهیه گردیده است
  2. دانلود فایل word قالب کلی پروژه تحقیقاتی کوشیار

 

بعلت محدودیت فضای فیزیکی در دانشکده و تحویل پایان نامه های خوب به کتابخانه، لذا پایان نامه خود را بر روی سی دی برچسب دار که در آن عنوان و نام موسسه و نام استاد راهنما و نام خودتان ذکر شده است بدون نیاز به قاب همراه با پاکت سی دی تحویل دهید. (قابل ذکر است که نام استاد راهنمای خود را فقط با عنوان مهندس نام و نام خانوادگی ذکر نمایید و پیشوند دیگری اضافه نکنید)

 

 

 

 

دسته بندي: پروژه,قوانین تایپ پروژه تحقیقاتی,

قوانین تحویل پروژه

دانشجویان محترم

درس پروژه معمولا با فاصله 15 تا 30 روز پس انتخاب واحد شما توسط آموزش اعلام و ارائه می گردد و هر استاد دارای ظرفیت پذیرش مشخصی پروژه می باشد و با اعلان نام استاد راهنما در روز انتخاب درس پروژه توسط کارشناس محترم آموزش می توانید استاد راهنما دلخواه خود را انتخاب نمایید و در صورت پر شدن ظرفیت استاد شما می توانید استاد دلخواه دیگری که ظرفیت آن تکمیل نمی باشد را انتخاب بنمایید.

1- پس اخذ درس پروژه و پر کردن فرم مربوط به آن ابتدا باید با استاد مربوطه در زمینه عنوان پروژه هماهنگ بفرمایید و پس تایید و امضا ایشان به مدیرگروه مراجعه نموده تا امضا نهایی را انجام دهند.

توجه: در صورتیکه از لحاظ مالی و یا هر دلیل دیگر آمادگی مراجعه به واحد آموزش را ندارید حتما آنرا به آموزش اطلاع دهید تا تاریخ دریافت درس پروژه شما ثبت گردد در صورت عدم مراجعه طولانی مدت به آموزش متاسفانه وضعیت پروژه شما وارد شورا آموزشی می شود و امکان تمدید و پرداخت شهریه مجدد را خواهد داشت.

2- بعد از آن به انتشارات مراجعه نموده و برگه تاییدیه استاد را دریافت فرمایید و طبق آن برگه باید حداقل در طول ترم سه بار به استاد راهنمای خود مراجعه کرده باشید و ایشان امضا نموده باشند.

3- هنگام اتمام پروژه پس از تایید نهایی استاد راهنما جهت تحویل پروژه به مدیر گروه مراجعه نموده و برگه تاییدیه استاد راهنما را به ایشان تحویل می دهید و زمان ارائه شما توسط مدیر گروه مشخص می گردد.

4- کسانی که پروژه تحقیقاتی گرفته اند جهت ارائه مطلب حداقل 15 تا 20 دقیقه وقت دارند و حداکثر طی 30 اسلاید با پاورپوینت باید پروژه را در روز ارائه توضیح دهند. و کسانی که پروژه نرم افزاری دارند بهتر است اگر لپ تاپ دارند با لپ تاپ خودشان پروژه را ارائه نمایند و در صورت نداشتن لپ تاپ روز قبل به سایت کامپیوتر موسسه کوشیار مراجعه نمایند و نرم افزار خود را با کامپیوترهای سایت کنترل نمایند تا در روز ارائه دچار مشکلی نشوند.

5- نمره پروژه توسط استاد راهنمای شما با مراجعه ایشان به آموزش وارد می شود.

6- تمامی پروژه ها چه تحقیقاتی و چه نرم افزاری باید بصورت سی دی لیبل دار همراه با جای سی دی لیبل دار که بر روی لیبل آن آرم کوشیار- عنوان پروژه- مقطع و رشته تحصیلی شما- نام استاد راهنما که شامل عنوان مهندس و نام  و نام خانوادگی باشد بدون داشتن عناوین آقا یا خانم و جناب یا سرکار و در انتها نام و نام خانوادگی دانشجو بدون ذکر آقا یا خانم باشد. تعداد سی دی ها 2 عدد باشد یک عدد به استاد راهنما و یک عدد را به مدیر گروه کامپیوتر حویل داده می شود

7- زمان نهایی تحویل پروژه معمولا 15 تا 30 روز پس از پایان امتحانات پایان ترم می باشد.

 

 

دسته بندي: پروژه,

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد